Çağrı Destek Merkezi
Çağrı Destek Merkezi

denizli klima kombi beyaz esya ev aletleri bakım servisi Hakkında her türlü bilgiye ulaşmada, yani MÜŞTERİ HİZMETLERİ’NDE en hızlı ve doğru kaynak olmayı amaçlıyor.
444 1 840  arayın;

profesyonel servis anlayışını yakından tanımış olacaksınız. Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor. Bu amaçla; teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, gibi her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçüyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, alan kodu çevirmeden tek bir numarayla www.srvs724.com Çağrı Yönetim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. denizli klima kombi beyaz esya ev aletleri bakım servisi Profesyonel Ekip Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır. denizli klima kombi ev aletleri beyaz esya bakım servisi tam Donanımlı Servis Filosu Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır.

Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı barındıran minik bir depo işlevini de görür. denizli beyaz esya  klima kombi ev aletleri bakım servisi Orjinal Yedek Parça Servisimizde farklı markaların orijinal yedek parçaları mevcuttur. Ve değiştirilen her yedek parça 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır. denizli klima kombi ev aletleri bakım servisi Gece servis olanagıArtık, normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak bir nöbetçi acil servisimiz var. Pazar günleri 11:00-22.00, diğer günler 20:00-23:00 saatleri arasında Acil Nöbetçi Servis ekibi hizmet vermeyi sürdürecek. denizli klima kombi ev aletleri bakım servisi Hizmet Anlayışımız Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi zor durumda bırakmamak amacıyla, yerine geçici olarak ikame ürün bırakılır.

bu yazıyı paylaşın :

written by admin

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 
Devamını oku:
profilo servisi arıza bakım hizmeti

profilo   beyaz eşya, ankastre, klima, buzdolabı, ocak, fırın ve davlumbaz cihazlarının türkiye geneline haftanın 7 günü uzman teknik personeli, TSE...

Kapat

Önceki yazı kutusu <a href='http://iworks.pl/produkty/wordpress/wtyczki/upprev/en/'>upPrev eklentisi</a> ile gösteriliyor.

Real Time Web Analytics