Çağrı Destek Merkezi
Çağrı Destek Merkezi

Çamaşır makinesi su almıyor

Çamaşır Makinesi ArızalarındaEndüstriyel / Ev tipi Çamaşır Makinası Arıza Tamir Çamaşır makinem çalışmıyor, servis çağırmadan aramadan evvel ne yapmam gerekir?
Çamaşır makinem ısıtmıyor, merkez Teknik Servisi aramadan evvel ne yapmam gerekir.Çamaşır makinesi üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol edin,Çamaşır makinesinin ön tarafındaki açma kapama elektrik anahtarlarını açık konuma getiriniz.Çamaşır makinesinin sigortası atmış olabilir, kontrol ediniz.Çamaşır makinesinin enerji giriş fişi, prize tam oturmamış olabilir, kontrol ediniz.Çamaşır makinesi üzerinde termostat (ısı kontrol düğmesi) var ise açık olup olmadığını kontrol ediniz.Çamaşır makinesi kapağı açıkken çalışmaz; ön kapağın kapalı olup olmadığını kontrol ediniz.Çamaşır makinem su almıyor, merkez Teknik Servisi aramadan evvel ne yapmam gerekir.Çamaşır makinasının su giriş musluğunun açık olduğunu ve suyun geldiğini görün,Çamaşır makinenizin emiş süzgeçlerinde tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediniz.Çamaşır makinesinin ilk çalışması için gerekli olan, deterjan, parlatıcı, tuz v.s. gereksinimlerin tamamlanmış olduğunu kontrol ediniz.Çamaşır makinem su boşaltmıyor, merkez Teknik Servisi aramadan evvel ne yapmam gerekir.Su gider hortumu yüksekliğinin ortalama 50 cm. yükseklikte olduğunu kontrol ediniz; Anormallik varsa düzeltiniz.Genellikle makinenizin ön – sağ – alt tarafında bulunan drenaj pompa filtresinin temiz olup olmadığını kontrol ediniz, Pislikleri temizleyiniz.Çamaşır makinenizin arızası ile ilgili bir değişiklik olmadıysa merkez Teknik Servis elemanı cihazı kontrol etmelidir.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 
Devamını oku:
mugla klima kombi beyaz eşya arıza bakım onarım servisi

Doğal Güzellikleri İle insanların tutkusu haline gelen aynı anda tatil için de bulunmaz bir ilimiz olan mugla ilimiz şimdi sizlere...

Kapat

Önceki yazı kutusu <a href='http://iworks.pl/produkty/wordpress/wtyczki/upprev/en/'>upPrev eklentisi</a> ile gösteriliyor.

Real Time Web Analytics