Çağrı Destek Merkezi
Çağrı Destek Merkezi

ariston   beyaz eşya, ankastre, klima, buzdolabı, ocak, fırın ve davlumbaz cihazlarının türkiye geneline haftanın 7 günü uzman teknik personeli, TSE belgeli hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. 444 1 840 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. ariston   Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ocak, davlumbaz, elektrik süpürgesi, fırın ile ilgili genel kontroller yapıldıktan sonra şayet ortaya çıkan herhangi bir arızayı gideremiyorsanız, servis merkezi  numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, Servis talebinde bulunabilirsiniz. ariston   model numarasını yazdırmayı unutmayın.  srvs724  Güvencesi İle Dünya Markalarında Uygun servis Fiyati ariston   Servisi beyaz eşya ve ankastre yıllık periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemleri ariston    ve deneyimli teknik kadromuzla garanti kapsamında yapılmaktadır.Ekonomik Fiyatlara Orjinal Yedek ParçalarTüm orjinal yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunur. Garantisi geçmiş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili yeni malzeme ve işçilik verilir.Yazlık Bölgelere HizmetYaz sezonu boyunca yazlık bölgelere hergün hizmet vermektedir.

Hizmet noktalarımız TSE belgelidir. ariston   servisi montaj bakım arıza, satış sonrası hizmetler sunmaktadır. 7/24  srvs742  Çağrı Merkezi’ni arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetinden yararlanabilirsiniz.ariston    Klima Servisi klima cihazlarının önemini yeterince bilmekte ve bu bilgisini çalışmalarına en iyi şekilde yansıtmaktadır.Cihazlarınızın konumlandırma işlemlerinin de gerçekleştirildiği ariston    Klima Servislerinde  montaj hizmeti sayesinde cihazların maksimum performans ve verimlilikle çalışması sağlanır. Kısa ve uzun vadede sorunlarla karşılaşmamak için doğru gerçekleştirilmesi gereken ariston    Servisi klima hizmeti, ariston    Klima Servisleri tarafından profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.

bu yazıyı paylaşın :

written by admin

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 
Devamını oku:
Gölcük franke servisi sürekli kaliteli hizmetler

Gölcük franke servisi; servisi olarak 7/24 tüm franke marka ev aletlerinizin, işyeri cihazlarınızın sorunlarında yanınızdayız. Yaşamış olduğunuz ve cihazlarınızın heran...

Kapat

Önceki yazı kutusu <a href='http://iworks.pl/produkty/wordpress/wtyczki/upprev/en/'>upPrev eklentisi</a> ile gösteriliyor.

Real Time Web Analytics